برگزاری سمینار توانمند سازی مدیران کاریابی های استان های هرمزگان و سیستان و بلوچستان
سمینار توانمند سازی مدیران کاریابی های استان های هرمزگان و سیستان و بلوچستان با حضور اکبرنیا مدیر کل دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی ها، مهندس سلیمی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، ابراهیمی مدیر اشتغال و کارآفرینی استان و جمعی از کارشناسان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استان ها روز دوشنبه مورخ 29/ 10/95 در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان شهر بندر عباس برگزار گردید.
۰۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۴
[ تعداد بازدید : ۹۵۲ ]
بابک هاشمی پور در گفت و گو با ایرنا: برنامه ششم به موضوع اشتغال کم لطفی کرد
رئیس کانون انجمن های صنفی دفترهای مشاوره شغلی و کاریابی های سراسر کشور گفت: با حذف بند 'و' ماده 180برنامه پنجم در برنامه توسعه کنونی متاسفانه به موضوع اشتغال کم لطفی شده است.

بابک هاشمی پور در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا، افزود: در بند 'و' ماده 180 برنامه پنجم توسعه مشوق هایی برای بکارگیری نیروی کار پیش بینی شده بود.
۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۰
[ تعداد بازدید : ۸۰۹ ]
نگاهی به  عملکرد دفاتر مشاوره شغلی و کاریابیهای غیر دولتی در زمینه اشتغال جویندگان کار
یکی از مسائل و مشکلات عمده ای که طی سالهای اخیر با آن مواجه بوده ایم، موضوع بیکاری، بویژه بیکاری در بین جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاهی می باشد. در خصوص علل و عوامل مؤثر بر بالا بودن نرخ بیکاری در کشور مطالعات متعددی صورت گرفته که هر یک به نوعی سعی در شناساندن این علل و عوامل و ارائه راهکارهایی جهت کاهش نرخ بیکاری داشته اند. عدم وجود آمار و اطلاعات دقیق و بهنگام از وضعیت بازار کار کشور (عرضه و تقاضای نیروی کار) و همچنین ارتباط ناکافی بین کارجویان و کارفرمایان از جمله مباحثی هستند که اغلب محققین و دست اندرکاران بخش های مختلف اقتصادی توجه ویژه ای به آن مبذول داشته و از این موارد به عنوان عوامل افزایش نرخ بیکاری در کشور یاد کرده اند.
۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۶
[ تعداد بازدید : ۳,۰۵۴ ]
برگزاری اولین نمایشگاه جامع دانشگاه، صنعت، کسب و کار، اشتغال و کاریابی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر
اولین نمایشگاه جامع دانشگاه، صنعت و کسب‌وکار با رویکرد اشتغال و کاریابی اسفندماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.
۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۲
[ تعداد بازدید : ۱,۴۶۳ ]
دیدار محمد قادر هاودیانی وزیر کار و امور اجتماعی اقلیم کردستان عراق با دکتر منصوری
محمد قادر هاودیانی وزیر کار و اموراجتماعی اقلیم کردستان عراق در ادامه دیدارها و مذاکرات خود با مسئولین و مقامات ایرانی، روز چهارشنبه مورخ 24/09/95 با دکتر منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دیدار و گفتگو نمودند .
۲۴ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۷
[ تعداد بازدید : ۸۷۱ ]
برگزاری جلسه توانمند سازی دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی استان های فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد
جلسه توانمند سازی دفاتر کاریابی استان های فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس و با همکاری انجمن صنفی دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی های این استان با حضور اکبرنیا، مدیر کل دفتر هدایت نیروی و کاریابی ها، تفویضی رییس اداره کاریابی های داخلی، هاشمی پور، رئیس کانون کاریابی های کشور، کرباسی رییس انجمن صنفی کاریابی های بین المللی ایران، نجفی، رییس انجمن صنفی استان بوشهر و اعضای آن، کرمی، رییس انجمن صنفی استان کهگیلویه و بویراحمد و اعضای آن، روز چهارشنبه مورخ 19/8/1395 در محل شهرک های صنعتی شیراز برگزار گردید.
۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۵
[ تعداد بازدید : ۹۷۹ ]
رئیس گروه نظارت بر کاریابی‌های بین‌المللی:  کارجویان برای اعزام به خارج از کشور به کاریابی‌های مجاز مراجعه کنند
رئیس گروه نظارت بر کاریابی‌های بین‌المللی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهم‌ترین مشکل اعزام نیروی کار را نداشتن مهارت کافی زبان و عدم آشنایی با رزومه نویسی میان فارغ‌التحصیلان جویای کار دانست.
۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۲
[ تعداد بازدید : ۱,۷۶۴ ]
معاون اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: جویندگان کار به موسسات کاریابی مراجعه کنند
معاون اشتغال و کارآفرینی اداره‌ کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه به فعالیت 18 موسسه کاریابی داخلی و یک موسسه کاریابی خارجی و بین‌المللی در سطح این استان اشاره کرد و گفت: جویندگان کار به موسسات کاریابی مراجعه کنند.
۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۴
[ تعداد بازدید : ۱,۲۱۶ ]
برای اعزام سالانه 10 هزار نیروی کار به خارج کشور برنامه ریزی شده است
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده تلاش می شود سالانه 10 هزار نیروی کار به خارج از کشور اعزام شوند.
۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۰
[ تعداد بازدید : ۹۷۹ ]
تشکیل اولین جلسه مشترک اجرای طرح برگزاری نمایشگاه اشتغال و کاریابی
اولین جلسه مشترک اجرای طرح برگزاری نمایشگاه اشتغال و کاریابی در دانشگاه های کشور با حضور عسگری، رییس انجمن صنفی کاریابی های استان تهران، روشن نیا، مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، دهقانان نماینده کاریابی حامی کار، ذاکری مدیر کاریابی ایران، اکبرنیا مدیر کل، میراحسنی معاون، تفویضی رییس گروه کاریابی های داخلی و آزادی کارشناس عالی دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی ها روز دوشنبه 26/7/1395 در محل این دفتر برگزار شد.
۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۲
[ تعداد بازدید : ۸۷۲ ]
۵ ۶ ۷ ۸ ۹ صفحه ۱۰ از ۱۷ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴