برای اعزام سالانه 10 هزار نیروی کار به خارج کشور برنامه ریزی شده است
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده تلاش می شود سالانه 10 هزار نیروی کار به خارج از کشور اعزام شوند.
۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۰
[ تعداد بازدید : ۱,۲۴۹ ]
تشکیل اولین جلسه مشترک اجرای طرح برگزاری نمایشگاه اشتغال و کاریابی
اولین جلسه مشترک اجرای طرح برگزاری نمایشگاه اشتغال و کاریابی در دانشگاه های کشور با حضور عسگری، رییس انجمن صنفی کاریابی های استان تهران، روشن نیا، مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، دهقانان نماینده کاریابی حامی کار، ذاکری مدیر کاریابی ایران، اکبرنیا مدیر کل، میراحسنی معاون، تفویضی رییس گروه کاریابی های داخلی و آزادی کارشناس عالی دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی ها روز دوشنبه 26/7/1395 در محل این دفتر برگزار شد.
۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۲
[ تعداد بازدید : ۱,۱۵۴ ]
برگزاری دومین جلسه هیئت مرکزی موضوع ماده 7 آیین نامه اجرایی کاریابی ها در سال جاری
دومین جلسه هیئت مرکزی موضوع ماده 7 آیین نامه اجرایی قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی و مشاوره شغلی بدون داشتن پروانه کار با حضور اعضاء آن در تاریخ 18/7/1395 تشکیل و تصمیمات ذیل اتخاذ گردید:
۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۷
[ تعداد بازدید : ۹۴۷ ]
موسسات مشاوره شغلی و کاریابی‌های غیر دولتی از ابزارهای معرفی نیروی انسانی هستند
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: موسسات مشاوره شغلی و کاریابی‌های غیردولتی خارجی یکی از ابزارهای معرفی نیروی انسانی استان به خارج از مرزهای کشور است.

به گزارش خبرگزاری فارس، احمد غریوی در مراسم افتتاح چهارمین کاریابی بین‌‎المللی استان زنجان اظهار کرد: موسسات مشاوره شغلی و کاریابی‌های غیردولتی خارجی یکی از ابزارهای معرفی نیروی انسانی استان به خارج از مرزهای کشور است که شناسایی فرصت‌های شغلی باید از اولویت کاری این موسسات باشد.

وی تصریح کرد: با توجه به اجرای برجام و فرصت‌های به وجود آمده برای اعزام نیرو به سایر کشورها موسسات کاریابی‌های بین‌المللی هیچ یک از فرصت‌های شغلی به دست آمده را نباید از دست بدهند.
۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۶
[ تعداد بازدید : ۱,۰۹۵ ]
در شرکت های کاریابی غیرمجاز چه خبر است؟
همه برای پیدا کردن شغلی خوب به مرکز کاریابی رفته اند.وقتی شنیده اند که با پرداخت پول اندکی می توانند صاحب شغل رویایی شوند لحظه ای درنگ نکرده و پول را به حساب شرکت ریخته اند. اما بعد از یک هفته متوجه شده اند چه کلاه گشادی سرشان رفته است. برخی از طعمه‌های شرکت های کاریابی کاغذی از کار خود راضی نیستند و گروهی بیکار هستند. به گزارش خبرگزاری میزان، مطرح کردن پیشنهادهای وسوسه‌کننده کار آنهاست. تاسیس شرکت‌های کاریابی پوششی برای کارهای مجرمانه آنها است. عمده این شرکت‌ها زنان را برای رسیدن به اهداف شوم هدف گرفته و برخی نیز با راه‌اندازی دفاتر کاریابی تقلبی به دنبال کلاهبرداری از جویندگان کار هستند.
۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۷
[ تعداد بازدید : ۱,۵۰۴ ]
برگزاری جلسه آموزش نرم افزار تحت وب بیمه بیکاری و اشتغال مجدد در استان قزوین
جلسه آموزش نرم افزار تحت وب بیمه بیکاری و اشتغال مجدد با حضور بابایی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین، اکبرنیا مدیر کل دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی ها، حسینی نماینده محترم اداره کل تامین اجتماعی استان، هاشمی پور رئیس کانون کاریابی ها و رئیس انجمن صنفی کاریابی های غیردولتی استان قزوین توسط مدیر محترم شرکت انفورماتیکی پاکا روز سه شنبه 13/7/1395 در استان قزوین برگزار گردید.
۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۳۶
[ تعداد بازدید : ۵۴۳ ]
در گفتگوی ویژه خبری مطرح شد؛ بررسی آمار واقعی بیکاری در کشور/ باید اشتغال را بر اساس میزان حداقل معیشت تعریف کرد
موضوع آمار واقعی بیکاری در کشور با حضور معاون اشتغال وزارت کار، نماینده مجلس شورای اسلامی و معاون مرکز آمار در گفتگوی ویژه خبری امشب شبکه دو سیما خورد بحث و بررسی قرار گرفت.
به گزارش خبرنگار سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، موضوع آمار واقعی بیکاری در کشور با حضور عیسی منصوری معاون اشتغال وزارت کار، عبدالرضا مصری نماینده مجلس شورای اسلامی و زاهدیان معاون مرکز آمار در گفتگوی ویژه خبری امشب شبکه دو سیما خورد بحث و بررسی قرار گرفت.
۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۵
[ تعداد بازدید : ۸۵۱ ]
امضای تفاهم‌نامه اعزام نیروی کار به ایرلند
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما؛ با سند همکاری که میان بخش خصوصی ایران و ایرلند و با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دوبلین امضا شد، امکان اعزام و آموزش نیروی کار از ایران به ایرلند در حوزه های هتلداری، آشپزی و گردشگری فراهم شد.
۰۳ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۲۹
[ تعداد بازدید : ۱,۴۶۳ ]
برگزاری ششمین دوره نمایشگاه کار دانشگاه شریف
ششمین دوره، نمایشگاه کار دانشگاه شریف در تاریخ 4 الی 6 مهر 95 در تهران برگزار می گردد.

نمایشگاه کار، رویدادی است که تعداد زیادی از جویندگان کار و شرکت ها به منظور تبادل اطلاعات در رابطه با مشاغل مورد نیاز و معرفی شرکت هایشان در آن، به صورت فصلی و یا سالیانه برگزار می گردد که می توان از آن به عنوان نمایشگاه فرصت های شغلی یاد کرد. به نحوی که فرصت های فراوان کاری و کارآفرینی در اکثر زمینه های تحصیلی برای دانشجویان و تازه فارغ التحصیلان ارائه می شود.
۲۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۹:۳۱
[ تعداد بازدید : ۱,۲۶۳ ]
در دومین جلسه هیات موضوع ماده 35 آیین نامه کاریابی ها مطرح گردید: بررسی طرح راه اندازی دفاتر هدایت و حمایت از نیروی کار ایرانی در خارج از کشور
در دومین جلسه هیات موضوع ماده 35 آیین نامه اجرایی قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی و مشاوره شغلی بدون داشتن پروانه کار در سال 1395 که روز سه شنبه مورخ 16/6/1395 با حضور اعضاء و یا نمایندگان تام الاختیار آنان برگزار گردید، طرح راه اندازی دفاتر هدایت و حمایت از نیروی کار ایرانی در خارج از کشور مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.
۲۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۵
[ تعداد بازدید : ۷۳۶ ]
۵ ۶ ۷ ۸ ۹ صفحه ۱۰ از ۱۶ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴