برگزاری دومین جلسه هیئت مرکزی موضوع ماده 7 آیین نامه اجرایی کاریابی ها در سال جاری
دومین جلسه هیئت مرکزی موضوع ماده 7 آیین نامه اجرایی قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی و مشاوره شغلی بدون داشتن پروانه کار با حضور اعضاء آن در تاریخ 18/7/1395 تشکیل و تصمیمات ذیل اتخاذ گردید:
۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۷
[ تعداد بازدید : ۶۹۰ ]
موسسات مشاوره شغلی و کاریابی‌های غیر دولتی از ابزارهای معرفی نیروی انسانی هستند
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: موسسات مشاوره شغلی و کاریابی‌های غیردولتی خارجی یکی از ابزارهای معرفی نیروی انسانی استان به خارج از مرزهای کشور است.

به گزارش خبرگزاری فارس، احمد غریوی در مراسم افتتاح چهارمین کاریابی بین‌‎المللی استان زنجان اظهار کرد: موسسات مشاوره شغلی و کاریابی‌های غیردولتی خارجی یکی از ابزارهای معرفی نیروی انسانی استان به خارج از مرزهای کشور است که شناسایی فرصت‌های شغلی باید از اولویت کاری این موسسات باشد.

وی تصریح کرد: با توجه به اجرای برجام و فرصت‌های به وجود آمده برای اعزام نیرو به سایر کشورها موسسات کاریابی‌های بین‌المللی هیچ یک از فرصت‌های شغلی به دست آمده را نباید از دست بدهند.
۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۶
[ تعداد بازدید : ۸۰۲ ]
در شرکت های کاریابی غیرمجاز چه خبر است؟
همه برای پیدا کردن شغلی خوب به مرکز کاریابی رفته اند.وقتی شنیده اند که با پرداخت پول اندکی می توانند صاحب شغل رویایی شوند لحظه ای درنگ نکرده و پول را به حساب شرکت ریخته اند. اما بعد از یک هفته متوجه شده اند چه کلاه گشادی سرشان رفته است. برخی از طعمه‌های شرکت های کاریابی کاغذی از کار خود راضی نیستند و گروهی بیکار هستند. به گزارش خبرگزاری میزان، مطرح کردن پیشنهادهای وسوسه‌کننده کار آنهاست. تاسیس شرکت‌های کاریابی پوششی برای کارهای مجرمانه آنها است. عمده این شرکت‌ها زنان را برای رسیدن به اهداف شوم هدف گرفته و برخی نیز با راه‌اندازی دفاتر کاریابی تقلبی به دنبال کلاهبرداری از جویندگان کار هستند.
۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۷
[ تعداد بازدید : ۱,۲۰۰ ]
برگزاری جلسه آموزش نرم افزار تحت وب بیمه بیکاری و اشتغال مجدد در استان قزوین
جلسه آموزش نرم افزار تحت وب بیمه بیکاری و اشتغال مجدد با حضور بابایی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین، اکبرنیا مدیر کل دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی ها، حسینی نماینده محترم اداره کل تامین اجتماعی استان، هاشمی پور رئیس کانون کاریابی ها و رئیس انجمن صنفی کاریابی های غیردولتی استان قزوین توسط مدیر محترم شرکت انفورماتیکی پاکا روز سه شنبه 13/7/1395 در استان قزوین برگزار گردید.
۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۳۶
[ تعداد بازدید : ۳۷۱ ]
در گفتگوی ویژه خبری مطرح شد؛ بررسی آمار واقعی بیکاری در کشور/ باید اشتغال را بر اساس میزان حداقل معیشت تعریف کرد
موضوع آمار واقعی بیکاری در کشور با حضور معاون اشتغال وزارت کار، نماینده مجلس شورای اسلامی و معاون مرکز آمار در گفتگوی ویژه خبری امشب شبکه دو سیما خورد بحث و بررسی قرار گرفت.
به گزارش خبرنگار سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، موضوع آمار واقعی بیکاری در کشور با حضور عیسی منصوری معاون اشتغال وزارت کار، عبدالرضا مصری نماینده مجلس شورای اسلامی و زاهدیان معاون مرکز آمار در گفتگوی ویژه خبری امشب شبکه دو سیما خورد بحث و بررسی قرار گرفت.
۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۵
[ تعداد بازدید : ۵۸۰ ]
امضای تفاهم‌نامه اعزام نیروی کار به ایرلند
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما؛ با سند همکاری که میان بخش خصوصی ایران و ایرلند و با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دوبلین امضا شد، امکان اعزام و آموزش نیروی کار از ایران به ایرلند در حوزه های هتلداری، آشپزی و گردشگری فراهم شد.
۰۳ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۲۹
[ تعداد بازدید : ۱,۲۴۴ ]
برگزاری ششمین دوره نمایشگاه کار دانشگاه شریف
ششمین دوره، نمایشگاه کار دانشگاه شریف در تاریخ 4 الی 6 مهر 95 در تهران برگزار می گردد.

نمایشگاه کار، رویدادی است که تعداد زیادی از جویندگان کار و شرکت ها به منظور تبادل اطلاعات در رابطه با مشاغل مورد نیاز و معرفی شرکت هایشان در آن، به صورت فصلی و یا سالیانه برگزار می گردد که می توان از آن به عنوان نمایشگاه فرصت های شغلی یاد کرد. به نحوی که فرصت های فراوان کاری و کارآفرینی در اکثر زمینه های تحصیلی برای دانشجویان و تازه فارغ التحصیلان ارائه می شود.
۲۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۹:۳۱
[ تعداد بازدید : ۹۶۱ ]
در دومین جلسه هیات موضوع ماده 35 آیین نامه کاریابی ها مطرح گردید: بررسی طرح راه اندازی دفاتر هدایت و حمایت از نیروی کار ایرانی در خارج از کشور
در دومین جلسه هیات موضوع ماده 35 آیین نامه اجرایی قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی و مشاوره شغلی بدون داشتن پروانه کار در سال 1395 که روز سه شنبه مورخ 16/6/1395 با حضور اعضاء و یا نمایندگان تام الاختیار آنان برگزار گردید، طرح راه اندازی دفاتر هدایت و حمایت از نیروی کار ایرانی در خارج از کشور مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.
۲۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۵
[ تعداد بازدید : ۵۲۵ ]
برگزاری کارگاه آموزشی یک روزه توانمندسازی کاریابی های استان های مازندران و گلستان
کارگاه آموزشی یک روزه توانمندسازی کاریابی های استان های مازندران و گلستان روز چهارشنبه مورخ 10 شهریور 1395 با حضور اکبرنیا مدیر کل دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کامران اصغری مدیر کل، بابک هاشم پور رییس کانون انجمن های صنفی کاریابی های کشور، عبدی معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل، خانم رجب زادیان رییس گروه نظارت بر کاریابی های خارجی، آقای تفویضی رییس گروه نظارت بر کاریابی های داخلی وزارت متبوع و لواسانی رییس انجمن صنفی کاریابی های مازندران در سالن آمفی تئاتر مرکز آموزش فنی و حرفه ای 22 بهمن ساری برگزار‌ گردید.
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۰
[ تعداد بازدید : ۸۷۴ ]
اکبرنیا در گفتگو با تسنیم:  نگاه پشت میزنشینی باعث بیکاری فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها شده است
محمد اکبرنیا در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم درباره تفاوت وضعیت بازار کار برای افراد با تحصیلات بالا و پایین اظهار کرد: در حال حاضر، حداقل در شهرهای بزرگ تقاضا برای نیروی کار با تحصیلات پایین بیشتر از عرضه آن است و کارفرمایان به دیپلمه‌ها و افراد دارای مدرک فوق دیپلم نیازمند هستند اما متقاضی کافی کار در این بخش وجود ندارد.
۱۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۶
[ تعداد بازدید : ۶۳۰ ]
۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ صفحه ۱۱ از ۱۷ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵