ابلاغ تعرفه خدمات واگذار شده به کاریابی ها در سال  1400 در مورد اشتغال اتباع خارجی
تعرفه خدمات واگذار شده به کاریابی ها در سال 1400 در مورد اشتغال اتباع خارجی بر اساس ماده 10 دستورالعمل واگذاری فرایند پذیرش متقاضیان (صدور، تمدید، تجدید و ابطال) پروانه کار برای کاریابی ها از سوی دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی ها به ادارات کل اجرایی استان ها ابلاغ شد.
۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۹
[ تعداد بازدید : ۷۷۴ ]
اعلام آغاز و پایان زمان رتبه بندی دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی
بر اساس اعلام دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، زمان شروع تکمیل فرم رتبه بندی برای دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی های داخلی و خارجی، انجمن صنفی استان و ادارات کل، از روز یک شنبه 22 فروردین 1400 آغاز و پایان زمان تکمیل پرسشنامه ساعت 18 روز چهارشنبه مورخ 1400/2/8 خواهد بود.
۱۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۱
[ تعداد بازدید : ۲,۸۱۶ ]
ابلاغ میزان حق‌الزحمه دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی  (داخلی و خارجی) در سال 1400
حق‌الزحمه دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی (داخلی و خارجی) در سال 1400 از سوی حسین محمودی سفیدکوهی مدیرکل دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابلاغ شد.
در این ابلاغیه آمده است:
۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۰
[ تعداد بازدید : ۱,۸۳۶ ]
ابلاغ نحوه اجرای طرح رتبه بندی کاریابی ها به ادارات کل اجرایی
نحوه اجرای طرح رتبه بندی دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی داخلی و خارجی طی نامه ای به ادارات کل اجرایی ابلاغ شد. در این نامه آمده است.
۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶
[ تعداد بازدید : ۸۲۱ ]
برگزاری مراسم افتتاحیه چهارمین نمایشگاه کار ایران (Iran Jobex)
مراسم افتتاحیه چهارمین نمایشگاه کار ایران (Iran Jobex) در ساعت 11 روز چهارشنبه مورخ 13 اسفند 1399 با حضور دکتر عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال، دکتر حسن زمانی مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی، حسین محمودی سفیدکوهی مدیرکل دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دکتر سعید سمیعی رئیس مرکز کار ایران (مدیر اجرایی نمایشگاه)، رسانه‌های گروهی و مدعوین حاضر با رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی و اصول فاصله‌گذاری اجتماعی به‌صورت حضوری و مجازی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.
۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۰
[ تعداد بازدید : ۷۸۶ ]
ابلاغ دستورالعمل رتبه‌بندی و آئین‌نامه نظارتی و انضباطی دفاتر کاریابی داخلی و خارجی برای اجرا
دستورالعمل رتبه‌بندی و آئین‌نامه نظارتی و انضباطی دفاتر کاریابی از سوی محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، برای اجرا به مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان‌ها ابلاغ شد.
۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۷
[ تعداد بازدید : ۱,۰۲۸ ]
برگزاری چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران «Iran Jobex»
با توجه به برگزاری سه دوره نمایشگاه بین‌المللی کار ایران «Iran Jobex» در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در سنوات گذشته، چهارمین دوره این نمایشگاه از تاریخ 13 تا 16 اسفند 1399 با مدیریت اجرایی مرکز کار ایران و با رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی و اصول فاصله گذاری اجتماعی به‌صورت حضوری و مجازی در تهران توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با حضور سازمان ها و شرکت های داخلی و خارجی برگزار می گردد.
۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۳
[ تعداد بازدید : ۳۷۴ ]
سومین جلسه هیأت مرکزی موضوع ماده 7 آیین نامه اجرایی
در این جلسه که با حضور اعضای هیات و به ریاست محمودی سفیدکوهی مدیر کل محترم دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی‌ها تشکیل شد، تعداد 12 درخواست تأسیس دفتر مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی خارجی بررسی و ضمن مصاحبه با متقاضیان، با صدور مجوز برای 6 درخواست، موافقت شد.
در ادامه جلسه مذکور، کلیات دستورالعمل نحوه نظارت بر دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی داخلی و خارجی پس از بحث و تبادل نظر تصویب گردید.
۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۹:۴۶
[ تعداد بازدید : ۴۵۷ ]
چالش‌ها و فرصت‌های کاریابی‌ها در بازار کار کشور
مؤسسات مشاوره شغلی و کاریابی نقش مهمی در بازار کار و ساماندهی نیروی کار کشورها ایفا می‌کنند. براساس بررسی‌ها، 75 تا 80 درصد تأمین نیروی کشورهای توسعه‌یافته از طریق مراکز کاریابی صورت می‌گیرد و این در حالی است که سهم کاریابی‌های فعال در کشور بسیار پایین‌تر از متوسط جهانی است. برای تبیین نقش مراکز کاریابی در توسعه بازار کار کشور و همچنین چالش‌ها و فرصت‌های کاریابی‌ها، نشریه بازار کار با حسین محمودی سفیدکوهی مدیرکل دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی‌ها به گفت‌وگو نشسته است که در زیر می‌آید.
۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰
[ تعداد بازدید : ۷۸۸ ]
ابلاغ شیوه‌نامه "استفاده از ظرفیت دفاتر کاریابی در اجرای سیاست‌های فعال بازار کار"
شیوه‌نامه "استفاده از ظرفیت دفاتر کاریابی در اجرای سیاست‌های فعال بازار کار" از سوی معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت اجرا به مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان‌ها ابلاغ شد.
۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۷
[ تعداد بازدید : ۸۲۰ ]
« قبلی ۱ صفحه ۲ از ۱۷ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »