قابل توجه مدیران محترم کاریابی های داخلی و خارجی سراسر کشور
به آگاهی می رساند که این دفتر در نظر دارد با همکاری موسسه مشاوره شغلی و کاریابی مرکز کار ایران به عنوان مدیر اجرایی، اولین نمایشگاه بین المللی کار ایران جابکس (اشتغال، کاریابی داخلی و خارجی و حمایت از مشاغل داخلی) را در تاریخ 5 الی 8 اردیبهشت ماه 1397 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار کند. لذا ضمن دعوت از آن کاریابی برای حضور در این رویداد ویژه، خواهشمند است در صورت تمایل به داشتن غرفه مراتب را به دبیرخانه نمایشگاه اعلام نمایید.
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۸
[ تعداد بازدید : ۳۹۴ ]
برگزاری چهارمین جلسه هیئت مرکزی ماده 7 آیین نامه اجرایی قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی و مشاوره شغلی
چهارمین جلسه هیئت مرکزی ماده 7 آیین نامه اجرایی قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی و مشاوره شغلی بدون داشتن پروانه کار با حضور اعضاء آن در تاریخ 10/11/96 تشکیل شد و تصمیمات ذیل اتخاذ گردید:
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۳
[ تعداد بازدید : ۲۸۹ ]
برگزاری اولین نمایشگاه کار (اشتغال، کارآفرینی، کاریابی داخلی و خارجی و حمایت از مشاغل داخلی)
اولین نمایشگاه کار (اشتغال، کارآفرینی، کاریابی داخلی و خارجی و حمایت از مشاغل داخلی) (ایران جابکس Iran Jobex) از تاریخ 15 لغایت 18 اسفند ماه 1396 در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.
۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۸
[ تعداد بازدید : ۵۵۴ ]
اکبرنیا در گفت‌وگو با رادیو اقتصاد خبرداد: جریمه ۶۰ میلیونی در انتظار کاریابی های غیر مجاز
مدیر کل هدایت نیروی کار و کاریابی های وزارت تعاون، کارو رفاه اجتماعی از پیشنهاد افزایش جریمه نقدی برای کاریابی های غیر مجاز به میزان ۶۰ میلیون تومان در کشور خبر داد.
۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۰
[ تعداد بازدید : ۴۴۹ ]
اعطای دو مجوز کاریابی خارجی جدید در آذر ماه 96
بر اساس مصوبه مورخ 5/9/1396 هیات موضوع ماده 7 آئین نامه قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی بدون داشتن پروانه کار، دو مجوز کاریابی خارجی با عنوان افق به مدیریت مجتبی افتخار در شهرستان مشهد و کاریابی خارجی ایران به مدیریت فرنوش شیرازیان برای تاسیس دفتر در شهرستان تهران در 28 آذر ماه سال 1396 صادر و طی مراسمی به نامبردگان اعطا گشت.
۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۶
[ تعداد بازدید : ۹۱۸ ]
برگزاری نخستین نمایشگاه اشتغال و کاریابی در استان اردبیل
نخستین نمایشگاه اشتغال و کاریابی در استان اردبیل به همت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با همکاری انجمن صنفی موسسات مشاوره شغلی و کاریابی های غیردولتی، پارک علم و فناوری و دانشگاه های این استان از تاریخ 5 الی 9 آذرماه 1396 همزمان با هفته پژوهش در سالن تربیت بدنی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۵
[ تعداد بازدید : ۳۲۰ ]
برگزاری سومین  جلسه   هیئت  مرکزی   ماده 7  آیین نامه  اجرایی  کاریابی ها
سومین جلسه هیئت مرکزی ماده 7 آیین نامه اجرایی قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی و مشاوره شغلی بدون داشتن پروانه کار با حضور اعضاء آن در تاریخ 5/9/96 تشکیل شد و تصمیمات ذیل اتخاذ گردید.
۰۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۴
[ تعداد بازدید : ۳۶۶ ]
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری خبر داد: ثبت نام 21 هزار فارغ‌التحصیل دانشگاهی در کاریابی‌ها
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: 21 هزار نفر از ثبت نام کنندگان در کاریابی‌های فارغ‌التحصیل دانشگاهی هستند.
۰۸ آذر ۱۳۹۶ - ۸:۵۳
[ تعداد بازدید : ۳۹۰ ]
معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی خبر داد: برخورد با موسسات کاریابی غیر مجاز در فضای مجازی
معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: با موسسات کاریابی که به صورت غیرمجاز در فضای مجازی فعالیت می‌کنند به شدت برخورد خواهد شد.
۰۵ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۷
[ تعداد بازدید : ۲۴۳ ]
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات خراسان‌ جنوبی: ۴ مدیر کانال‌ تلگرامی به پلیس فتا احضار شدند
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات خراسان جنوبی گفت: با شکایت نماینده حقوقی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مدیران چهار کانال بزرگ تلگرامی که در زمینه کاریابی و استخدامی فعالیت می‌کردند به پلیس فتای استان احضار شدند.
۰۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۲
[ تعداد بازدید : ۳۴۴ ]
« قبلی ۱ صفحه ۲ از ۳ ۳ بعدی »