ابلاغ دستورالعمل نحوه فعالیت دفاتر نمایندگی کاریابی های بین المللی
بر اساس مصوبه جلسه مورخ 16/4/1398 هیئت مرکزی موضوع ماده 7 آئین نامه اجرایی قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی و مشاوره شغلی بدون داشتن پروانه کار، دستورالعمل نحوه فعالیت دفاتر نمایندگی کاریابی های بین المللی از سوی دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ادارات کل استان های کشور برای اجرا توسط دفاتر کاریابی بین المللی ابلاغ شد.
۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۶
[ تعداد بازدید : ۲,۷۲۴ ]
ابلاغ مصوبه هیات مرکزی در خصوص مسئولیت مدیر فنی در کاریابی های حقوقی و آخرین مهلت ورود اطلاعات در سامانه کاریابی های خارجی
مدیران کل محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی استانها
با سلام و احترام
بدینوسیله مصوبات جلسه مورخ 16/4/98 هیات مرکزی موضوع ماده (7) آیین نامه اجرایی کاریابی های غیردولتی جهت استحضار اعلام می گردد:
1- آن دسته از کاریابی هایی که در قالب شخصیت حقوقی مجوز دریافت نموده اند، تمامی مسئولیت ها و حق حضور به عنوان نماینده در وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و ادارات کل استانی به نمایندگی از سوی موسسه، صرفا مربوط به مدیر فنی خواهد بود. مسئولیت مدیر فنی نافی مسئولیت قانونی مدیر عامل در مراجع ذیصلاح نخواهد بود.
2-دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی خارجی که حداقل 2 سال سابقه کار دارند، لازم است حداقل تعداد 20 نفر به کارگماری در خارج از کشور به صورت سالیانه داشته و حتماً در سامانه کاریابی های خارجی ثبت نمایند. در غیر این صورت پس از ابلاغ آخرین اخطار، مجوز کاریابی مذکور لغو خواهد شد.
خواهشمند است نسبت به اطلاع رسانی موضوع به مدیران کاریابی تحت نظر به نحوه مقتضی اقدام لازم معمول نمایند.
۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۵
[ تعداد بازدید : ۱,۲۹۸ ]
گزارش برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی کار ایران (ایران جابکس)
دومین نمایشگاه بین المللی کار ایران (ایران جابکس) از دوم تا پنجم اردیبهشت ماه 1398 با حضور شرکت های ایرانی و بین المللی و کاریابی های داخلی و خارجی، استارت آپ ها و شرکت‌های دانش بنیان توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و موسسه مشاوره شغلی و کاریابی مرکز کار ایران (به عنوان مدیر اجرایی نمایشگاه) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.
۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱
[ تعداد بازدید : ۶۵۸ ]
آغاز به کار دومین نمایشگاه بین المللی کار ایران
دومین نمایشگاه بین المللی کار ایران (ایران جابکس) با مشارکت شرکت‌های ایرانی و تعدادی از نمایندگی‌های شرکت‌های خارجی روز دوشنبه دوم اردیبهشت 1398 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۱
[ تعداد بازدید : ۷۸۸ ]
ابلاغ بخشنامه طراحی و پیاده سازی سامانه الکترونیکی ثبت و صدور مجوز کاریابی ها به استان ها
در راستای تحقق شعار شفاف‎سازی وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی، و نیز ایجاد تسهیل در روند صدور مجوزهای کسب و کار و توسعه دولت الکترونیک، دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی ها با همکاری مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری نسبت به طراحی و پیاده سازی سامانه الکترونیکی صدور مجوز کاریابی های غیر دولتی داخلی و خارجی به نشانی: http://karyabi-mojavvez.mcls.gov.ir، اقدام نموده و آن را طی بخشنامه ای به کلیه ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ها برای اجرا ابلاغ نموده است.
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۶
[ تعداد بازدید : ۱,۵۲۹ ]
تکمیل ظرفیت ثبت نام از متقاضیان اعزام نیروی کار به کشور کرواسی
به اطلاع می رساند ظرفیت ثبت نام از متقاضیان اعزام نیروی کار به کشور کرواسی به پایان رسیده است
۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵
[ تعداد بازدید : ۶,۴۷۸ ]
ابلاغیه میزان حق الزحمه دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی  (داخلی و خارجی) در سال 1398
میزان حق الزحمه دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی (داخلی و خارجی) در سال 1398 از سوی دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مدیران کل استان ها برای اجرا در دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی به شرح زیر ابلاغ شد.
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۶
[ تعداد بازدید : ۴,۳۰۰ ]
صدور و اعطای یک مجوز کاریابی خارجی در شیراز
بر اساس مصوبه مورخ16 /5/1397 هیات موضوع ماده 7 آئین نامه قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی بدون داشتن پروانه کار، یک مجوز کاریابی خارجی با عنوان کوچگر به مدیریت خانم لیلا جعفری راد برای تاسیس دفتر در شهرستان شیراز صادر و طی مراسمی به نامبرده اعطا گشت.
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۴
[ تعداد بازدید : ۱,۵۰۲ ]
برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی کار ایران با 20 درصد تخفیف برای دفاتر کاریابی کشور
با توجه به برگزاری موفقیت آمیز اولین نمایشگاه بین المللی کار ایران در اردیبهشت ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، مقرر شده است دومین نمایشگاه بین المللی کار ایران با شعار اشتغال، کاریابی داخلی و خارجی و حمایت از مشاغل داخلی نیز از دوم تا پنجم اردیبهشت ماه 1398 در محل مذکور برگزار گردد.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹
[ تعداد بازدید : ۶۵۲ ]
اطلاعیه دفتر مشاوره شغلی و کاریابی الکترونیکی رایان ورانگر (جاب ویژن) در خصوص برگزاری دومین نمایشگاه کار ایران
دفتر مشاوره شغلی و کاریابی الکترونیکی رایان ورانگر با حمایت معنوی وزارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دومین نمایشگاه کار ایران را از تاریخ 4 الی 6 بهمن ماه 1397 در مجتمع نمایشگاهی شهرداری تهران (بوستان گفتگو) برگزار می نماید.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶
[ تعداد بازدید : ۱,۳۸۳ ]
۱ ۲ صفحه ۳ از ۱۵ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰