گزارش برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی کار ایران (ایران جابکس)
دومین نمایشگاه بین المللی کار ایران (ایران جابکس) از دوم تا پنجم اردیبهشت ماه 1398 با حضور شرکت های ایرانی و بین المللی و کاریابی های داخلی و خارجی، استارت آپ ها و شرکت‌های دانش بنیان توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و موسسه مشاوره شغلی و کاریابی مرکز کار ایران (به عنوان مدیر اجرایی نمایشگاه) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.
۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱
[ تعداد بازدید : ۴۴۴ ]
اعطای مجوز کاریابی خارجی نیکی در تهران
بر اساس مصوبه مورخ 20/8/1397 هیات موضوع ماده 7 آئین نامه قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی بدون داشتن پروانه کار، یک مجوز کاریابی خارجی با عنوان نیکی به مدیریت آقای محمد واقف برای تاسیس دفتر در شهرستان تهران، صادر و طی مراسمی در تاریخ 18/2/1398 به نامبرده اعطا گشت.
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷
[ تعداد بازدید : ۲,۱۸۴ ]
آغاز به کار دومین نمایشگاه بین المللی کار ایران
دومین نمایشگاه بین المللی کار ایران (ایران جابکس) با مشارکت شرکت‌های ایرانی و تعدادی از نمایندگی‌های شرکت‌های خارجی روز دوشنبه دوم اردیبهشت 1398 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۱
[ تعداد بازدید : ۶۲۴ ]
ابلاغ بخشنامه طراحی و پیاده سازی سامانه الکترونیکی ثبت و صدور مجوز کاریابی ها به استان ها
در راستای تحقق شعار شفاف‎سازی وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی، و نیز ایجاد تسهیل در روند صدور مجوزهای کسب و کار و توسعه دولت الکترونیک، دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی ها با همکاری مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری نسبت به طراحی و پیاده سازی سامانه الکترونیکی صدور مجوز کاریابی های غیر دولتی داخلی و خارجی به نشانی: http://karyabi-mojavvez.mcls.gov.ir، اقدام نموده و آن را طی بخشنامه ای به کلیه ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ها برای اجرا ابلاغ نموده است.
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۶
[ تعداد بازدید : ۱,۱۳۵ ]
تکمیل ظرفیت ثبت نام از متقاضیان اعزام نیروی کار به کشور کرواسی
به اطلاع می رساند ظرفیت ثبت نام از متقاضیان اعزام نیروی کار به کشور کرواسی به پایان رسیده است
۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵
[ تعداد بازدید : ۵,۶۶۳ ]
ابلاغیه میزان حق الزحمه دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی  (داخلی و خارجی) در سال 1398
میزان حق الزحمه دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی (داخلی و خارجی) در سال 1398 از سوی دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مدیران کل استان ها برای اجرا در دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی به شرح زیر ابلاغ شد.
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۶
[ تعداد بازدید : ۳,۳۷۱ ]
صدور و اعطای یک مجوز کاریابی خارجی در شیراز
بر اساس مصوبه مورخ16 /5/1397 هیات موضوع ماده 7 آئین نامه قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی بدون داشتن پروانه کار، یک مجوز کاریابی خارجی با عنوان کوچگر به مدیریت خانم لیلا جعفری راد برای تاسیس دفتر در شهرستان شیراز صادر و طی مراسمی به نامبرده اعطا گشت.
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۴
[ تعداد بازدید : ۱,۲۳۷ ]
صدور و اعطای چهار مجوز کاریابی خارجی در تهران، شیراز و مشهد
بر اساس مصوبه مورخ 3/7/1397 هیات موضوع ماده 7 آئین نامه قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی بدون داشتن پروانه کار، دو مجوز کاریابی خارجی با عنوان ایر جاب به مدیریت خانم ندا مرادی در شهرستان شیراز و کاریابی خارجی هما به مدیریت آقای امیر ضرابی اکباتانی برای تاسیس دفتر در شهرستان تهران و براساس مصوبه مورخ 20/9/97 هیات فوق الذکر، دو مجوز کاریابی خارجی با عنوان سینا سمیعی به مدیریت آقای سینا سمیعی در شهرستان تهران و کاریابی یگانه مهاجران دیار پارس به مدیریت آقای سید حسین ولایتی در شهرستان مشهد در 18 اسفند ماه سال 1397 صادر و طی مراسمی به نامبردگان اعطا گشت.
۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۶
[ تعداد بازدید : ۱,۳۹۴ ]
اطلاعیه معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در رابطه با اعزام نیروی کار فارغ التحصیل دانشگاهی به کشور آلمان
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نسبت به ثبت نام از متقاضیان کار در کشور آلمان با الویت رشته های علوم کامپیوتر و حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، مکانیک، الکترونیک و پرستاری اقدام می نماید.
متقاضیان محترم می توانند جهت آگاهی از شرایط و ضوابط مورد پذیرش و ثبت نام، به سامانه کاریابی های خارجی به نشانی https://forec.mcls.gov.ir مراجعه نمایند.

توجه: ثبت نام به منزله پذیرش برای اعزام نمی باشد
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۰
[ تعداد بازدید : ۸,۸۲۲ ]
برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی کار ایران با 20 درصد تخفیف برای دفاتر کاریابی کشور
با توجه به برگزاری موفقیت آمیز اولین نمایشگاه بین المللی کار ایران در اردیبهشت ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، مقرر شده است دومین نمایشگاه بین المللی کار ایران با شعار اشتغال، کاریابی داخلی و خارجی و حمایت از مشاغل داخلی نیز از دوم تا پنجم اردیبهشت ماه 1398 در محل مذکور برگزار گردد.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹
[ تعداد بازدید : ۴۴۲ ]
۱ ۲ صفحه ۳ از ۱۷ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰