برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی کار ایران با 20 درصد تخفیف برای دفاتر کاریابی کشور
با توجه به برگزاری موفقیت آمیز اولین نمایشگاه بین المللی کار ایران در اردیبهشت ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، مقرر شده است دومین نمایشگاه بین المللی کار ایران با شعار اشتغال، کاریابی داخلی و خارجی و حمایت از مشاغل داخلی نیز از دوم تا پنجم اردیبهشت ماه 1398 در محل مذکور برگزار گردد.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹
[ تعداد بازدید : ۵۰۶ ]
اطلاعیه دفتر مشاوره شغلی و کاریابی الکترونیکی رایان ورانگر (جاب ویژن) در خصوص برگزاری دومین نمایشگاه کار ایران
دفتر مشاوره شغلی و کاریابی الکترونیکی رایان ورانگر با حمایت معنوی وزارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دومین نمایشگاه کار ایران را از تاریخ 4 الی 6 بهمن ماه 1397 در مجتمع نمایشگاهی شهرداری تهران (بوستان گفتگو) برگزار می نماید.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶
[ تعداد بازدید : ۹۸۶ ]
برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی کار ایران
دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کار ایران با هدف نزدیک کردن کارجویان، کارفرمایان و کاریابی‌های کشور دوم تا پنجم اردیبهشت ماه سال ۹۸ در محل نمایشگاه های بین‌المللی تهران برگزار می شود.
۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۴
[ تعداد بازدید : ۴۰۲ ]
آغاز صدور پروانه اشتغال اتباع خارجی
مدیرکل اشتغال اتباع خارجی وزارت کار از آغاز طرح صدور و تمدید پروانه کار موقت اتباع خارجی خبر داد و تاکید کرد: هزینه صدور پروانه ۴۰۰ هزار تومان و هزینه تمدید پروانه نیز ۲۸۵ هزار تومان است.
۰۴ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۳
[ تعداد بازدید : ۸۷۰ ]
گزارش همشهری از دفاتر غیرمجازی که با وعده‌های دروغین کاریابی، کارجویان جوان را سرکیسه می‌کنند  دام تازه برای بیکارها
تعداد دفاتر غیرمجاز و غیرقانونی کاریابی رو به افزایش است. گزارش‌های میدانی حاکی است که با شروع موج جدید بیکاری، شاخک‌های منفعت‌طلبان و سودجویان فعال شده و هر کدام از آنها به‌گونه‌ای برای خالی کردن جیب جوانان جویای کار در طراحی نقشه هستند. فضای مجازی و سایت‌ها نیز بستر مناسبی فراهم کرده‌اند تا افراد سودجو تحت عنوان کاریاب، بیکاران را سرکیسه کنند. در همین راستا از سال گذشته کانون دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی‌های سراسر کشور با همکاری دادستانی کل کشور شناسایی غیرمجازها در وب را آغاز کرده اما با وجود این دفاتر غیرمجاز کاریابی همچنان به‌صورت آشکارا در شهر در حال فعالیت هستند و این روزها کلاهبرداران با ترفند تازه‌تری وارد گود شده‌اند. آنها با راه‌اندازی یک دفتر در سطح شهر و انجام تبلیغات کاریابی طعمه‌های خود را از بین اقشار کارگر، شهرستانی و افراد طبقه آسیب‌پذیر جامعه انتخاب می‌کنند. سودجویان با وعده‌های دروغین کارجویان را به دام می‌اندازند و با شگردهای خاص کلاهبرداری و چرب‌زبانی کار خود را پیش می‌برند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۹
[ تعداد بازدید : ۸۷۹ ]
برگزاری نشست هم اندیشی  مدیران دفاتر کاریابی های بین المللی سراسر کشور
نشست هم اندیشی مدیران دفاتر کاریابی های بین المللی سراسر کشور با همکاری انجمن صنفی کاریابی های بین المللی و با حضور مدیران کاریابی های بین المللی، به منظور بررسی راهکارهای اعزام نیروی کار به خارج از کشور به خصوص کشور آلمان، در تاریخ 7/9/1397 از ساعت 9 صبح الی 17 در مجموعه فرهنگی تلاش و با حضور مدیر کاریابی وولارو کشور آلمان برگزار شد.
۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۹
[ تعداد بازدید : ۹۹۱ ]
برگزاری دوره آموزشی روش های نوین کاریابی برای مدیران کاریابی و کارشناسان اشتغال استان زنجان
دوره آموزشی روش های نوین کاریابی برای مدیران کاریابی و کارشناسان اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در روز پنج شنبه مورخ اول آذر 97 در محل این اداره کل توسط شعبان آزادی کناری کارشناس عالی مسئول نظارت بر کاریابی های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با همکاری موسسه کار و تامین اجتماعی و دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی ها برگزار شد.
۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۲
[ تعداد بازدید : ۷۷۰ ]
برگزاری جلسه بررسی وضعیت بهره برداری از نرم افزار تحت وب اشتغال بازار کار (سابک)
جلسه بررسی وضعیت بهره برداری از نرم افزار تحت وب اشتغال بازار کار (سابک) با حضور مدیر کل دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی ها و کارشناسان این دفتر به همراه مدیر شرکت انفورماتیکی پاکا، نماینده کانون کاریابی ها و روسای انجمن صنفی دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی سراسر کشور در تاریخ 6/9/97 در سالن کنفرانس وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید.
۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۱
[ تعداد بازدید : ۸۴۴ ]
نشست هم اندیشی  مدیران دفاتر کاریابی های بین المللی سراسر کشور
نشست هم اندیشی مدیران دفاتر کاریابی های بین المللی سراسر کشور با همکاری انجمن صنفی کاریابی های بین المللی، به منظور بررسی راهکارهای اعزام نیروی کار به خارج از کشور به خصوص کشور آلمان، در تاریخ 97/9/7 از ساعت 9 صبح الی 17 در مجموعه فرهنگی تلاش و با حضور یکی از مدیران کاریابی کشور آلمان برگزار می گردد.
۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
[ تعداد بازدید : ۱,۰۷۷ ]
برگزاری اولین کارگاه رزومه نویسی به زبان انگلیسی با استانداردهای بین المللی
"اولین کارگاه رزومه نویسی به زبان انگلیسی با استانداردهای بین المللی” توسط دفتر مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی خارجی سروش با حمایت “انجمن صنفی کاریابی های بین المللی ایران (اصکابا) و سازمان توسعه تجارت برگزار می گردد.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۵
[ تعداد بازدید : ۱,۱۵۳ ]
۱ ۲ صفحه ۳ از ۱۵ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰