برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی کار ایران
دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کار ایران با هدف نزدیک کردن کارجویان، کارفرمایان و کاریابی‌های کشور دوم تا پنجم اردیبهشت ماه سال ۹۸ در محل نمایشگاه های بین‌المللی تهران برگزار می شود.
۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۴
[ تعداد بازدید : ۵۰۷ ]
آغاز صدور پروانه اشتغال اتباع خارجی
مدیرکل اشتغال اتباع خارجی وزارت کار از آغاز طرح صدور و تمدید پروانه کار موقت اتباع خارجی خبر داد و تاکید کرد: هزینه صدور پروانه ۴۰۰ هزار تومان و هزینه تمدید پروانه نیز ۲۸۵ هزار تومان است.
۰۴ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۳
[ تعداد بازدید : ۱,۰۱۷ ]
گزارش همشهری از دفاتر غیرمجازی که با وعده‌های دروغین کاریابی، کارجویان جوان را سرکیسه می‌کنند  دام تازه برای بیکارها
تعداد دفاتر غیرمجاز و غیرقانونی کاریابی رو به افزایش است. گزارش‌های میدانی حاکی است که با شروع موج جدید بیکاری، شاخک‌های منفعت‌طلبان و سودجویان فعال شده و هر کدام از آنها به‌گونه‌ای برای خالی کردن جیب جوانان جویای کار در طراحی نقشه هستند. فضای مجازی و سایت‌ها نیز بستر مناسبی فراهم کرده‌اند تا افراد سودجو تحت عنوان کاریاب، بیکاران را سرکیسه کنند. در همین راستا از سال گذشته کانون دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی‌های سراسر کشور با همکاری دادستانی کل کشور شناسایی غیرمجازها در وب را آغاز کرده اما با وجود این دفاتر غیرمجاز کاریابی همچنان به‌صورت آشکارا در شهر در حال فعالیت هستند و این روزها کلاهبرداران با ترفند تازه‌تری وارد گود شده‌اند. آنها با راه‌اندازی یک دفتر در سطح شهر و انجام تبلیغات کاریابی طعمه‌های خود را از بین اقشار کارگر، شهرستانی و افراد طبقه آسیب‌پذیر جامعه انتخاب می‌کنند. سودجویان با وعده‌های دروغین کارجویان را به دام می‌اندازند و با شگردهای خاص کلاهبرداری و چرب‌زبانی کار خود را پیش می‌برند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۹
[ تعداد بازدید : ۱,۱۱۳ ]
برگزاری نشست هم اندیشی  مدیران دفاتر کاریابی های بین المللی سراسر کشور
نشست هم اندیشی مدیران دفاتر کاریابی های بین المللی سراسر کشور با همکاری انجمن صنفی کاریابی های بین المللی و با حضور مدیران کاریابی های بین المللی، به منظور بررسی راهکارهای اعزام نیروی کار به خارج از کشور به خصوص کشور آلمان، در تاریخ 7/9/1397 از ساعت 9 صبح الی 17 در مجموعه فرهنگی تلاش و با حضور مدیر کاریابی وولارو کشور آلمان برگزار شد.
۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۹
[ تعداد بازدید : ۱,۱۲۶ ]
برگزاری دوره آموزشی روش های نوین کاریابی برای مدیران کاریابی و کارشناسان اشتغال استان زنجان
دوره آموزشی روش های نوین کاریابی برای مدیران کاریابی و کارشناسان اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در روز پنج شنبه مورخ اول آذر 97 در محل این اداره کل توسط شعبان آزادی کناری کارشناس عالی مسئول نظارت بر کاریابی های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با همکاری موسسه کار و تامین اجتماعی و دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی ها برگزار شد.
۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۲
[ تعداد بازدید : ۹۰۹ ]
برگزاری جلسه بررسی وضعیت بهره برداری از نرم افزار تحت وب اشتغال بازار کار (سابک)
جلسه بررسی وضعیت بهره برداری از نرم افزار تحت وب اشتغال بازار کار (سابک) با حضور مدیر کل دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی ها و کارشناسان این دفتر به همراه مدیر شرکت انفورماتیکی پاکا، نماینده کانون کاریابی ها و روسای انجمن صنفی دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی سراسر کشور در تاریخ 6/9/97 در سالن کنفرانس وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید.
۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۱
[ تعداد بازدید : ۲,۹۷۳ ]
نشست هم اندیشی  مدیران دفاتر کاریابی های بین المللی سراسر کشور
نشست هم اندیشی مدیران دفاتر کاریابی های بین المللی سراسر کشور با همکاری انجمن صنفی کاریابی های بین المللی، به منظور بررسی راهکارهای اعزام نیروی کار به خارج از کشور به خصوص کشور آلمان، در تاریخ 97/9/7 از ساعت 9 صبح الی 17 در مجموعه فرهنگی تلاش و با حضور یکی از مدیران کاریابی کشور آلمان برگزار می گردد.
۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
[ تعداد بازدید : ۱,۱۹۰ ]
برگزاری اولین کارگاه رزومه نویسی به زبان انگلیسی با استانداردهای بین المللی
"اولین کارگاه رزومه نویسی به زبان انگلیسی با استانداردهای بین المللی” توسط دفتر مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی خارجی سروش با حمایت “انجمن صنفی کاریابی های بین المللی ایران (اصکابا) و سازمان توسعه تجارت برگزار می گردد.
۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۵
[ تعداد بازدید : ۱,۳۲۵ ]
برگزاری جلسه با روسای انجمن های صنفی کاریابی ها پیرامون نرم افزار سابک
به منظور بحث و تبادل نظر پیرامون نقاط قوت و ضعف نرم افزار سابک و تصمیم گیری نهایی برای نحوه استمرار بهره برداری از آن سامانه، مقرر شد جلسه ای در ساعت 14 روز سه شنبه مورخ 6/9/1397 در سالن کنفرانس طبقه سوم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار گردد.
۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۸
[ تعداد بازدید : ۸۹۲ ]
تقاضای انجمن صنفی کارفرمایی شرکت های فضای سبز تهران برای جذب نیروی کار
با عنایت به خروج نیروی کار اتباع بیگانه مجاز از کشور، انجمن صنفی کارفرمایی شرکت های فضای سبز تهران طی نامه ای تقاضا نموده تا برای تکمیل نیاز شرکت های زیر مجموعه این انجمن به نیروی کار فعال ایرانی با حقوق و دستمزد حداقل پایه، نسبت به معرفی افراد واجد شرایط اقدام لازم به عمل آید.
۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۳
[ تعداد بازدید : ۹۸۴ ]
۱ ۲ ۳ صفحه ۴ از ۱۵ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰