انتصاب حسین محمودی سفیدکوهی به سمت مدیر کل دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی ها
حسین محمودی سفید کوهی از سوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به سمت مدیرکل دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد.
۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۸
[ تعداد بازدید : ۲,۳۳۶ ]
ابلاغ میزان حق الزحمه دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی (داخلی و خارجی) در سال 1399
میزان حق الزحمه دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی (داخلی و خارجی) در سال 1399 از سوی دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مدیران کل استان ها برای اجرا در دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی به شرح زیر ابلاغ شد.
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۳
[ تعداد بازدید : ۳,۷۶۹ ]
قابل توجه موسسات کاریابی متقاضی شرکت در سومین نمایشگاه کار ایران
پیرو اطلاعیه معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص برگزاری سومین نمایشگاه بین المللی کار ایران (Iran Jobex)، نظر به اینکه مهلت اعطای غرفه رایگان به موسسات کاریابی داخلی و خارجی دارای مجوز رسمی از این وزارتخانه و موسسات جذب کننده نیروی کار در تاریخ اول اسفند 1398 به اتمام می رسد، ضروری است هر چه سریعتر جهت ثبت نام به سایت دبیرخانه نمایشگاه به آدرس www.jobcenter.ir مراجعه نمایند.
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۳
[ تعداد بازدید : ۸۶۶ ]
برگزاری نمایشگاه کار توسط موسسه کاریابی الکترونیکی داخلی رایان ورانگر (جاب ویژن)
موسسه کاریابی الکترونیکی داخلی رایان ورانگر (جاب ویژن) با حمایت وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی و ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سومین نمایشگاه کار را از 17 الی 19 بهمن‌ماه 1398 در مجتمع نمایشگاهی شهرداری تهران (بوستان گفتگو) برگزار می‌نماید.
۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۰
[ تعداد بازدید : ۱,۱۱۵ ]
اطلاعیه معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص برگزاری سومین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران
با عنایت به برگزاری موفقیت‌آمیز دو دوره نمایشگاه بین‌المللی کار ایران (Iran Jobex)، مقرر گردید سومین دوره نمایشگاه از اول تا چهارم اردیبهشت‌ماه 1399 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار گردد.
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۸:۳۶
[ تعداد بازدید : ۷۴۵ ]
اعطای دو مجوز کاریابی خارجی در شهرستان های اصفهان و مشهد
بر اساس مصوبه مورخ 11/10/1397 و 26/3/98 هیات موضوع ماده 7 آئین نامه قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی بدون داشتن پروانه کار، یک مجوز کاریابی خارجی با عنوان اسحاق پور به مدیریت آقای افشین اسحاق پور برای تاسیس دفتر در شهرستان اصفهان و یک مجوز کاریابی خارجی با عنوان سینا به مدیریت خانم آزیتا خورسندی برای تاسیس دفتر در شهرستان مشهد صادر و طی مراسمی در تاریخ 27/6/98 به نامبردگان اعطا گشت.
۰۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶
[ تعداد بازدید : ۱,۴۷۶ ]
عدم تایید آگهی برگزاری سومین آزمون استخدام بخش خصوصی شرکتهای صنعتی ، تجاری و فناور
بدینوسیله به اطلاع جویندگان کار می رساند برگزاری آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت های صنعتی، تجاری و فناور توسط شرکت فناور که در رسانه های عمومی و در سایت اینترنتی به نشانی https:// inre.ir تبلیغ شده است، مورد تایید وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نمی باشد.
۲۷ اَمرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۴
[ تعداد بازدید : ۳,۱۶۱ ]
ابلاغ دستورالعمل نحوه فعالیت دفاتر نمایندگی کاریابی های بین المللی
بر اساس مصوبه جلسه مورخ 16/4/1398 هیئت مرکزی موضوع ماده 7 آئین نامه اجرایی قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی و مشاوره شغلی بدون داشتن پروانه کار، دستورالعمل نحوه فعالیت دفاتر نمایندگی کاریابی های بین المللی از سوی دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ادارات کل استان های کشور برای اجرا توسط دفاتر کاریابی بین المللی ابلاغ شد.
۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۶
[ تعداد بازدید : ۳,۱۹۹ ]
ابلاغ مصوبه هیات مرکزی در خصوص مسئولیت مدیر فنی در کاریابی های حقوقی و آخرین مهلت ورود اطلاعات در سامانه کاریابی های خارجی
مدیران کل محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی استانها
با سلام و احترام
بدینوسیله مصوبات جلسه مورخ 16/4/98 هیات مرکزی موضوع ماده (7) آیین نامه اجرایی کاریابی های غیردولتی جهت استحضار اعلام می گردد:
1- آن دسته از کاریابی هایی که در قالب شخصیت حقوقی مجوز دریافت نموده اند، تمامی مسئولیت ها و حق حضور به عنوان نماینده در وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و ادارات کل استانی به نمایندگی از سوی موسسه، صرفا مربوط به مدیر فنی خواهد بود. مسئولیت مدیر فنی نافی مسئولیت قانونی مدیر عامل در مراجع ذیصلاح نخواهد بود.
2-دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی خارجی که حداقل 2 سال سابقه کار دارند، لازم است حداقل تعداد 20 نفر به کارگماری در خارج از کشور به صورت سالیانه داشته و حتماً در سامانه کاریابی های خارجی ثبت نمایند. در غیر این صورت پس از ابلاغ آخرین اخطار، مجوز کاریابی مذکور لغو خواهد شد.
خواهشمند است نسبت به اطلاع رسانی موضوع به مدیران کاریابی تحت نظر به نحوه مقتضی اقدام لازم معمول نمایند.
۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۵
[ تعداد بازدید : ۱,۶۱۴ ]
« قبلی ۱ ۲ ۳ صفحه ۴ از ۱۷ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »