گزارش برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی کار ایران (ایران جابکس)
دومین نمایشگاه بین المللی کار ایران (ایران جابکس) از دوم تا پنجم اردیبهشت ماه 1398 با حضور شرکت های ایرانی و بین المللی و کاریابی های داخلی و خارجی، استارت آپ ها و شرکت‌های دانش بنیان توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و موسسه مشاوره شغلی و کاریابی مرکز کار ایران (به عنوان مدیر اجرایی نمایشگاه) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.
۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱
[ تعداد بازدید : ۸۲۹ ]
آغاز به کار دومین نمایشگاه بین المللی کار ایران
دومین نمایشگاه بین المللی کار ایران (ایران جابکس) با مشارکت شرکت‌های ایرانی و تعدادی از نمایندگی‌های شرکت‌های خارجی روز دوشنبه دوم اردیبهشت 1398 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۱
[ تعداد بازدید : ۹۳۷ ]
ابلاغ بخشنامه طراحی و پیاده سازی سامانه الکترونیکی ثبت و صدور مجوز کاریابی ها به استان ها
در راستای تحقق شعار شفاف‎سازی وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی، و نیز ایجاد تسهیل در روند صدور مجوزهای کسب و کار و توسعه دولت الکترونیک، دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی ها با همکاری مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری نسبت به طراحی و پیاده سازی سامانه الکترونیکی صدور مجوز کاریابی های غیر دولتی داخلی و خارجی به نشانی: http://karyabi-mojavvez.mcls.gov.ir، اقدام نموده و آن را طی بخشنامه ای به کلیه ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ها برای اجرا ابلاغ نموده است.
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۶
[ تعداد بازدید : ۱,۹۱۴ ]
تکمیل ظرفیت ثبت نام از متقاضیان اعزام نیروی کار به کشور کرواسی
به اطلاع می رساند ظرفیت ثبت نام از متقاضیان اعزام نیروی کار به کشور کرواسی به پایان رسیده است
۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵
[ تعداد بازدید : ۷,۰۸۷ ]
ابلاغیه میزان حق الزحمه دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی  (داخلی و خارجی) در سال 1398
میزان حق الزحمه دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی (داخلی و خارجی) در سال 1398 از سوی دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مدیران کل استان ها برای اجرا در دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی به شرح زیر ابلاغ شد.
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۶
[ تعداد بازدید : ۴,۹۴۸ ]
صدور و اعطای یک مجوز کاریابی خارجی در شیراز
بر اساس مصوبه مورخ16 /5/1397 هیات موضوع ماده 7 آئین نامه قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی بدون داشتن پروانه کار، یک مجوز کاریابی خارجی با عنوان کوچگر به مدیریت خانم لیلا جعفری راد برای تاسیس دفتر در شهرستان شیراز صادر و طی مراسمی به نامبرده اعطا گشت.
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۴
[ تعداد بازدید : ۱,۷۶۰ ]
برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی کار ایران با 20 درصد تخفیف برای دفاتر کاریابی کشور
با توجه به برگزاری موفقیت آمیز اولین نمایشگاه بین المللی کار ایران در اردیبهشت ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، مقرر شده است دومین نمایشگاه بین المللی کار ایران با شعار اشتغال، کاریابی داخلی و خارجی و حمایت از مشاغل داخلی نیز از دوم تا پنجم اردیبهشت ماه 1398 در محل مذکور برگزار گردد.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹
[ تعداد بازدید : ۷۹۷ ]
اطلاعیه دفتر مشاوره شغلی و کاریابی الکترونیکی رایان ورانگر (جاب ویژن) در خصوص برگزاری دومین نمایشگاه کار ایران
دفتر مشاوره شغلی و کاریابی الکترونیکی رایان ورانگر با حمایت معنوی وزارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دومین نمایشگاه کار ایران را از تاریخ 4 الی 6 بهمن ماه 1397 در مجتمع نمایشگاهی شهرداری تهران (بوستان گفتگو) برگزار می نماید.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶
[ تعداد بازدید : ۱,۸۰۶ ]
برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی کار ایران
دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کار ایران با هدف نزدیک کردن کارجویان، کارفرمایان و کاریابی‌های کشور دوم تا پنجم اردیبهشت ماه سال ۹۸ در محل نمایشگاه های بین‌المللی تهران برگزار می شود.
۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۴
[ تعداد بازدید : ۶۳۸ ]
آغاز صدور پروانه اشتغال اتباع خارجی
مدیرکل اشتغال اتباع خارجی وزارت کار از آغاز طرح صدور و تمدید پروانه کار موقت اتباع خارجی خبر داد و تاکید کرد: هزینه صدور پروانه ۴۰۰ هزار تومان و هزینه تمدید پروانه نیز ۲۸۵ هزار تومان است.
۰۴ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۳
[ تعداد بازدید : ۱,۲۰۵ ]
« قبلی ۱ ۲ ۳ ۴ صفحه ۵ از ۱۷ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »