برگزاری اولین نمایشگاه جامع دانشگاه، صنعت، کسب و کار، اشتغال و کاریابی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر
اولین نمایشگاه جامع دانشگاه، صنعت و کسب‌وکار با رویکرد اشتغال و کاریابی اسفندماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.
۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۲
[ تعداد بازدید : ۱,۲۲۳ ]
دیدار محمد قادر هاودیانی وزیر کار و امور اجتماعی اقلیم کردستان عراق با دکتر منصوری
محمد قادر هاودیانی وزیر کار و اموراجتماعی اقلیم کردستان عراق در ادامه دیدارها و مذاکرات خود با مسئولین و مقامات ایرانی، روز چهارشنبه مورخ 24/09/95 با دکتر منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دیدار و گفتگو نمودند .
۲۴ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۷
[ تعداد بازدید : ۴۹۸ ]
برگزاری جلسه توانمند سازی دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی استان های فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد
جلسه توانمند سازی دفاتر کاریابی استان های فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس و با همکاری انجمن صنفی دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی های این استان با حضور اکبرنیا، مدیر کل دفتر هدایت نیروی و کاریابی ها، تفویضی رییس اداره کاریابی های داخلی، هاشمی پور، رئیس کانون کاریابی های کشور، کرباسی رییس انجمن صنفی کاریابی های بین المللی ایران، نجفی، رییس انجمن صنفی استان بوشهر و اعضای آن، کرمی، رییس انجمن صنفی استان کهگیلویه و بویراحمد و اعضای آن، روز چهارشنبه مورخ 19/8/1395 در محل شهرک های صنعتی شیراز برگزار گردید.
۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۵
[ تعداد بازدید : ۵۷۷ ]
رئیس گروه نظارت بر کاریابی‌های بین‌المللی:  کارجویان برای اعزام به خارج از کشور به کاریابی‌های مجاز مراجعه کنند
رئیس گروه نظارت بر کاریابی‌های بین‌المللی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهم‌ترین مشکل اعزام نیروی کار را نداشتن مهارت کافی زبان و عدم آشنایی با رزومه نویسی میان فارغ‌التحصیلان جویای کار دانست.
۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۲
[ تعداد بازدید : ۱,۲۱۳ ]
معاون اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: جویندگان کار به موسسات کاریابی مراجعه کنند
معاون اشتغال و کارآفرینی اداره‌ کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه به فعالیت 18 موسسه کاریابی داخلی و یک موسسه کاریابی خارجی و بین‌المللی در سطح این استان اشاره کرد و گفت: جویندگان کار به موسسات کاریابی مراجعه کنند.
۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۴
[ تعداد بازدید : ۶۷۷ ]
برای اعزام سالانه 10 هزار نیروی کار به خارج کشور برنامه ریزی شده است
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده تلاش می شود سالانه 10 هزار نیروی کار به خارج از کشور اعزام شوند.
۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۰
[ تعداد بازدید : ۷۲۰ ]
تشکیل اولین جلسه مشترک اجرای طرح برگزاری نمایشگاه اشتغال و کاریابی
اولین جلسه مشترک اجرای طرح برگزاری نمایشگاه اشتغال و کاریابی در دانشگاه های کشور با حضور عسگری، رییس انجمن صنفی کاریابی های استان تهران، روشن نیا، مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، دهقانان نماینده کاریابی حامی کار، ذاکری مدیر کاریابی ایران، اکبرنیا مدیر کل، میراحسنی معاون، تفویضی رییس گروه کاریابی های داخلی و آزادی کارشناس عالی دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی ها روز دوشنبه 26/7/1395 در محل این دفتر برگزار شد.
۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۲
[ تعداد بازدید : ۶۵۵ ]
برگزاری دومین جلسه هیئت مرکزی موضوع ماده 7 آیین نامه اجرایی کاریابی ها در سال جاری
دومین جلسه هیئت مرکزی موضوع ماده 7 آیین نامه اجرایی قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی و مشاوره شغلی بدون داشتن پروانه کار با حضور اعضاء آن در تاریخ 18/7/1395 تشکیل و تصمیمات ذیل اتخاذ گردید:
۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۷
[ تعداد بازدید : ۴۴۹ ]
موسسات مشاوره شغلی و کاریابی‌های غیر دولتی از ابزارهای معرفی نیروی انسانی هستند
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: موسسات مشاوره شغلی و کاریابی‌های غیردولتی خارجی یکی از ابزارهای معرفی نیروی انسانی استان به خارج از مرزهای کشور است.

به گزارش خبرگزاری فارس، احمد غریوی در مراسم افتتاح چهارمین کاریابی بین‌‎المللی استان زنجان اظهار کرد: موسسات مشاوره شغلی و کاریابی‌های غیردولتی خارجی یکی از ابزارهای معرفی نیروی انسانی استان به خارج از مرزهای کشور است که شناسایی فرصت‌های شغلی باید از اولویت کاری این موسسات باشد.

وی تصریح کرد: با توجه به اجرای برجام و فرصت‌های به وجود آمده برای اعزام نیرو به سایر کشورها موسسات کاریابی‌های بین‌المللی هیچ یک از فرصت‌های شغلی به دست آمده را نباید از دست بدهند.
۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۶
[ تعداد بازدید : ۵۲۲ ]
در شرکت های کاریابی غیرمجاز چه خبر است؟
همه برای پیدا کردن شغلی خوب به مرکز کاریابی رفته اند.وقتی شنیده اند که با پرداخت پول اندکی می توانند صاحب شغل رویایی شوند لحظه ای درنگ نکرده و پول را به حساب شرکت ریخته اند. اما بعد از یک هفته متوجه شده اند چه کلاه گشادی سرشان رفته است. برخی از طعمه‌های شرکت های کاریابی کاغذی از کار خود راضی نیستند و گروهی بیکار هستند. به گزارش خبرگزاری میزان، مطرح کردن پیشنهادهای وسوسه‌کننده کار آنهاست. تاسیس شرکت‌های کاریابی پوششی برای کارهای مجرمانه آنها است. عمده این شرکت‌ها زنان را برای رسیدن به اهداف شوم هدف گرفته و برخی نیز با راه‌اندازی دفاتر کاریابی تقلبی به دنبال کلاهبرداری از جویندگان کار هستند.
۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۷
[ تعداد بازدید : ۸۴۰ ]
« قبلی ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ صفحه ۶ از ۱۴ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »