اخبار

در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

ارتباط کارفرمایان با کارجویان هدف اصلی نمایشگاه کار است

ارتباط کارفرمایان با کارجویان هدف اصلی نمایشگاه کار است
مدیرکل دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از برگزاری نمایشگاه کاریابی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران از تاریخ 5 تا 8 اردیبهشت ماه خبر داد.
محمد اکبرنیا مدیرکل دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به برگزاری نخستین نمایشگاه کاریابی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از تاریخ 5 تا 8 اردیبهشت اظهار کرد: شرکت‌های معتبر خارجی و داخلی که پتانسیل جذب نیروی کار در سال جاری را دارند در نمایشگاه کاریابی حضور دارند.
وی افزود: هدف از ایجاد این نمایشگاه برقراری ارتباط مستقیم 3 ضلع کاریابی، کارفرما و کارجو است.
اکبرنیا با تأکید بر اینکه این نمایشگاه در فضای گسترده‌ای برگزار می‌شود، تصریح کرد: در کشورهای توسعه‌ یافته نقش کاریابی 70 درصد است، در حالی که در کشور ما کاریابی بین 23 تا 25 درصد نقش دارد.

مدیرکل دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تلاش ما بر این است نقش کاریابی را افزایش دهیم، گفت: برگزاری همایش‌ها با محوریت آینده شغلی در ایران، نحوه تأمین نیروی انسانی و آینده مشاغل، از جمله اقدامات مهم ما در زمینه کاریابی در کشور برای سال آینده است.

۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید