اخبار

گزارش برگزاری اولین نمایشگاه بین المللی کار ایران (ایران جابکس)

گزارش برگزاری اولین نمایشگاه بین المللی کار ایران (ایران جابکس)
اولین نمایشگاه بین المللی کار ایران (ایران جابکس) 5 تا 8 اردیبهشت ماه 1397 با حضور شرکت های ایرانی و بین المللی و کاریابی های داخلی و خارجی، استارت آپ ها و شرکت‌های دانش بنیان توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و موسسه مشاوره شغلی و کاریابی مرکز کار ایران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.
  این نمایشگاه با محور قرار دادن اشتغال، کاریابی داخلی و بین المللی و حمایت از مشاغل داخلی، کوشید کارجویان، کاریابی ها و کارفرمایان را در یک فضای مناسب به هم نزدیک کند و اولین نتیجه قابل پیش بینی این نمایشگاه تعامل و آشنایی هر چه بیشتر این سه ضلع اصلی ایجاد اشتغال در بازار کار بوده است.

 

شرکت های دانش بنیان، استارت آپ ها، رسانه ها، شرکت ها و سازمان های معتبر داخلی و خارجی، و کسب و کارهایی که به نحوی با نیروی کار در ارتباط بودند در این نمایشگاه حضور داشتند و به معرفی خدمات خود و اقدامات به عمل آمده در حوزه جذب نیروی انسانی پرداختند.

 

برگزاری نمایشگاه‌ کار از آن جهت اهمیت داشت که توانست با کم کردن فاصله بین کارجویان، کارفرمایان و کاریابی ها، زمینه ساز ورود نیروی کار ایرانی به بازار کار داخلی و خارجی شود.

 

به پیوست گزارش برگزاری این نمایشگاه جهت اطلاع و بهره برداری لازم تقدیم می گردد.

۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۵:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید