اخبار

اجرای طرح اعمال مشوق های بیمه کارفرمایی (موضوع تبصره بند الف تبصره 14 قانون برنامه بودجه)

اجرای طرح اعمال مشوق های بیمه کارفرمایی (موضوع تبصره بند الف تبصره 14 قانون برنامه بودجه)
پیرو پیگیری های به عمل آمده، مقدمات اجرای طرح مشوق های بیمه کارفرمایی با ابلاغ بخشنامه شماره ۶۱۹۰۳ مورخ 97/4/4 از سوی معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان های سراسر کشور آغاز گردید.

مقدمات اجرای طرح اعمال مشوق های بیمه کارفرمایی (موضوع تبصره بند الف تبصره 14 قانون برنامه بودجه) فراهم گردید.

پیرو پیگیری های به عمل آمده، مقدمات  اجرای طرح مشوق های بیمه کارفرمایی با ابلاغ بخشنامه شماره  ۶۱۹۰۳ مورخ 4/4/97 از سوی معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان های سراسر کشور فراهم گردید.

بر اساس این دستورالعمل، کلیه کارفرمایان واجد شرایط می توانند با مراجعه به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی و تکمیل فرم های ابلاغی و طی مراحل قانونی طراحی شده از سوی سازمان تامین اجتماعی  نسبت به بهره مندی از تخفیف حق بیمه سهم کارفرمایی دانش آموختگان دانشگاهی (فارغ التحصیلان) اقدام نمایند.

معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی بر اساس هماهنگی های به عمل آمده با دفتر سیاستگذاری و توسعه اشتغال وزارت متبوع، از مدیران دفاتر کاریابی درخواست نمود هماهنگی های لازم را با ادارات کل استان ها جهت  ایجاد وحدت رویه در معرفی نیروی کار و جلوگیری از هر گونه اشتباه سهوی و یا عمدی، نسبت به آمادگی لازم بر مبنای فرم های معرفی نیروی کار جدید اقدام نمایند.

دفاتر کاریابی در صورت کندی و یا بروز مشکلات در روند اجرای  امور می توانند موارد را به دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی ها  و یا کانون مربوطه اعلام نمایند.


 

۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید