اخبار

اطلاعیه دفتر مشاوره شغلی و کاریابی الکترونیکی رایان ورانگر (جاب ویژن) در خصوص برگزاری دومین نمایشگاه کار ایران

اطلاعیه دفتر مشاوره شغلی و کاریابی الکترونیکی رایان ورانگر (جاب ویژن) در خصوص برگزاری دومین نمایشگاه کار ایران
دفتر مشاوره شغلی و کاریابی الکترونیکی رایان ورانگر با حمایت معنوی وزارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دومین نمایشگاه کار ایران را از تاریخ 4 الی 6 بهمن ماه 1397 در مجتمع نمایشگاهی شهرداری تهران (بوستان گفتگو) برگزار می نماید.
 از ویژگی های این نمایشگاه می توان به امکان استخدام در معتبرترین سازمان های ایران، امکان ملاقات حضوری و گفتگو با مدیران و جذب و استخدام، آشنایی با فرهنگ سازمانی شرکت های معتبر و شرکت در کارگاه های آموزشی کاربردی به صورت کاملاً رایگان اشاره کرد.

 

تیم برگزاری این نمایشگاه در کارنامه خود، برگزاری موفق 9 دوره نمایشگاه کار را در دانشگاه صنعتی شریف دارد. برگزاری این 9 دوره تاکنون توانسته است منجر به استخدام نزدیک به ۲۵۰۰ نفر از متخصصین کشور شود. تیم اجرایی نمایشگاه از سال گذشته و در جهت تسهیل فرایند جذب و استخدام برای تمامی فارغ التحصیلان دانشگاهی و متخصصین و با رویکردی ملی اقدام به برگزاری اولین نمایشگاه کار ایران در ابعادی بسیار وسیعتر در اسفند 96 نمود که با استقبال کم نظیر سازمان ها و کارجویان مواجه شد.

 

در همین راستا، این مجموعه امسال نیز همانند سال گذشته دومین نمایشگاه کار ایران را با مشارکت بیش از ۱۰۰ سازمان معتبر و خوشنام و با ارائه بیش از ۸۰۰ موقعیت شغلی برگزار خواهد کرد. این موقعیت‌های شغلی در گروه‌های متنوع از جمله برنامه‌نویسی و کامپیوتر، مهندسی برق، مهندسی صنایع، مدیریت، فروش و بازاریابی، طراحی و گرافیک، مهندسی شیمی، دارو و... است.

 

از جمله شرکت هایی که در دومین نمایشگاه کار ایران حضور دارند می توان به همراه اول، دیجی کالا، اسنپ، همکاران سیستم، یکتانت، آپ، بیمه سامان، داروسازی دکتر عبیدی، کانون تبلیغاتی ایران نوین، هایپرمی، کارگزاری مفید، رهنما، سازمان های بین المللیBAT، پارس حیات، صافولا، کوبل دارو و ... اشاره کرد.

 

حذف رزومه‌های کاغذی و استفاده از سامانه جاب ویژن نیز در تسریع ارسال رزومه و ایجاد فرصت بیشتر به منظور گفتگو با مدیران سازمان‌ها کمک حال کارجویان خواهد بود. در این رویداد، در کنار ارائه فرصت های شغلی متنوع، کارگاه‌های آموزشی و همچنین رویداد برنامه نویسی هاکاتون برگزار خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه نمایید:

https://pxo.me/dmoNS

۳۰ دی ۱۳۹۷ ۱۰:۴۶
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید