اخبار

اطلاعیه معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص برگزاری سومین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران

اطلاعیه معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص برگزاری سومین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران
با عنایت به برگزاری موفقیت‌آمیز دو دوره نمایشگاه بین‌المللی کار ایران (Iran Jobex)، مقرر گردید سومین دوره نمایشگاه از اول تا چهارم اردیبهشت‌ماه 1399 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار گردد.
در این نمایشگاه برخی از معتبرترین شرکت‌ها و سازمان‌های داخلی و بین‌المللی، کاریابی‌های داخلی، خارجی و الکترونیکی، دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی و کارآفرینی و سایر بازیگران حوزه کسب‌وکار، استخدام و منابع انسانی گرد هم خواهند آمد.

برقراری ارتباط مؤثر بین کارفرمایان، کارجویان و کاریابی‌ها،  جذب نیروهای نخبه و متخصص،  تیم سازی برای استارتاپ ها،  ارزیابی فرصت‌های شغلی داخلی،  آشنایی با محیط‌های کاری شرکت‌ها،  آشنایی با فرصت‌های شغلی بین‌المللی واطلاع از نیازهای بازار کار داخلی از اصلی‌ترین مزیت‌های حضور در سومین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران می‌باشد.

با توجه به توافق به‌عمل‌آمده با مجری نمایشگاه، مقررشده است برای اولین بار فضای نمایشگاهی رایگان در اختیار مؤسسات کاریابی دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و متقاضیانی قرار گیرد که اقدام به استخدام نیرو در زمان برگزاری نمایشگاه نمایند. مشخصات و شرایط اعطای غرفه به‌قرار زیر است:

1.     غرفه‌ها به‌صورت سازه‌های استاندارد نمایشگاهی با متراژ 9 تا 12 متر می‌باشد.

2.     فرصت تکمیل فرم پیش ثبت‌نام تا تاریخ اول اسفندماه 1398 می‌باشد و بعد از این تاریخ امکان استفاده از غرفه به‌صورت رایگان مقدور نمی‌باشد.

3.     حداکثر تعداد غرفه‌های پیش‌بینی‌شده در این نمایشگاه برای مؤسسات کاریابی 40 غرفه می‌باشد.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو غرفه، می‌توانند به سایت دبیرخانه نمایشگاه به آدرس www.jobcenter.ir مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است با توجه به محدودیت سالن‌های تحت پوشش، اولویت با شرکت‌کنندگانی است که زودتر اقدام به ثبت‌نام و رزرو غرفه نمایند.

 

۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۸:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید