اخبار

برگزاری نمایشگاه کار توسط موسسه کاریابی الکترونیکی داخلی رایان ورانگر (جاب ویژن)

برگزاری نمایشگاه کار توسط موسسه کاریابی الکترونیکی داخلی رایان ورانگر (جاب ویژن)
موسسه کاریابی الکترونیکی داخلی رایان ورانگر (جاب ویژن) با حمایت وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی و ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سومین نمایشگاه کار را از 17 الی 19 بهمن‌ماه 1398 در مجتمع نمایشگاهی شهرداری تهران (بوستان گفتگو) برگزار می‌نماید.


از ویژگی‌های این نمایشگاه می‌توان به امکان استخدام در معتبرترین شرکت‌ها و سازمان‌ها، امکان ملاقات حضوری و گفتگو با مدیران جذب و استخدام، آشنایی با فرهنگ‌سازمانی شرکت‌های معتبر و نیز شرکت در کارگاه‌های آموزشی کاربردی به‌صورت کاملاً رایگان اشاره کرد.

همچنین در این دوره، سالن جدیدی با نام Job Fair Plus با هدف توانمندسازی نیروی کار و کمک به نیروی تازه فارغ‌التحصیل دانشگاهی برای حضور در بازار کار به مجموعه خدمات نمایشگاه کار اضافه‌شده است.

در کارنامه تیم برگزاری این نمایشگاه، برگزاری موفق 13 دوره نمایشگاه کار در دانشگاه صنعتی شریف، مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو و نیز شهر اصفهان به چشم می‌خورد. برگزاری این ادوار توانسته است منجر به استخدام نزدیک به 2700 نفر از متخصصین کشور شود. در همین راستا، این مجموعه امسال نیز همانند سال گذشته، نمایشگاه کار ایران را با مشارکت بیش از 70 شرکت و سازمان معتبر و خوش‌نام و با ارائه بیش از ۸۰۰ موقعیت شغلی برگزار خواهد کرد. این موقعیت‌های شغلی در گروه‌های متنوع از جمله برنامه‌نویسی و کامپیوتر، مهندسی برق، مهندسی صنایع، مدیریت، فروش و بازاریابی، طراحی و گرافیک، مهندسی شیمی، دارو و... است.

از جمله شرکت‌هایی که در نمایشگاه کار ایران حضور دارند می‌توان به همراه اول، دیجی کالا، اسنپ، همکاران سیستم، ایرانسل، یکتانت، تحفه، بیمه سامان، داروسازی دکتر عبیدی، کانون تبلیغاتی ایران نوین، فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه، کارگزاری مفید، گلدیران، تپسل، خیلی سبز، تک ماکارون، فلایتیو و ... اشاره کرد.

حذف رزومه‌های کاغذی و استفاده از سامانه جاب ویژن نیز در تسریع ارسال رزومه و ایجاد فرصت بیشتر به‌منظور گفتگو با مدیران سازمان‌ها، کمک‌حال کارجویان خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت زیر مراجعه نمایید:

https://jobvision.ir/JobFair/home

۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید