اخبار

برگزاری چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران «Iran Jobex»

برگزاری چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران «Iran Jobex»
با توجه به برگزاری سه دوره نمایشگاه بین‌المللی کار ایران «Iran Jobex» در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در سنوات گذشته، چهارمین دوره این نمایشگاه از تاریخ 13 تا 16 اسفند 1399 با مدیریت اجرایی مرکز کار ایران و با رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی و اصول فاصله گذاری اجتماعی به‌صورت حضوری و مجازی در تهران توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با حضور سازمان ها و شرکت های داخلی و خارجی برگزار می گردد.
از جمله اهداف این نمایشگاه، رویارویی مستقیم کارفرمایان و کارجویان، حمایت از استارت آپ ها و پروژه های دانش بنیان و ایجاد تعاملات بین المللی است.
لازم به ذکر است که افتتاح این نمایشگاه، در ساعت 10 صبح روز چهارشنبه مورخ 13 اسفند 1399 در سالن خلیج فارس با حضور مسئولین وزارت، مدعوین و رسانه های خبری، اعم از شبکه های خبری صدا و سیما، بخش های خبری، خبرگزاری ها و روزنامه های معتبر برگزار خواهد شد.
در ضمن به منظور پیگیری و انجام هماهنگی های لازم برای حضور در این نمایشگاه می توان با دبیرخانه آن به شماره ۸۸۸۸۳۶۵۳ تماس حاصل نموده یا برای کسب اطلاعات بیشتر به تارنمای این نمایشگاه به نشانی http://www.iranjobex.com مراجعه نمود.
۹ اسفند ۱۳۹۹ ۱۶:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید