اخبار

امضا و ابلاغ تفاهم نامه همکاری مشترک واگذاری امور غیر حاکمیتی بیمه بیکاری به کاریابی ها

امضا و ابلاغ تفاهم نامه همکاری مشترک واگذاری امور غیر حاکمیتی بیمه بیکاری به کاریابی ها
حسب دستور و تاکید مقام عالی وزارت و در راستای اجرای مصوبات کمیته ساختار و فناوری های مدیریتی مبنی بر واگذاری امور غیر حاکمیتی بیمه بیکاری به دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی های غیر دولتی و به منظور ایجاد وحدت رویه در امر واگذاری، تفاهم نامه همکاری مشترک واگذاری امور غیر حاکمیتی بیمه بیکاری فی مابین "معاونت روابط کار، معاونت توسعه کار آفرینی و اشتغال و کانون انجمن های صنفی دفاتر کاریابی غیر دولتی سراسر کشور" منعقد و جهت اجرا توسط دفاتر کاریابی از تاریخ 1/3/95، به ادارات کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان ها ابلاغ گشت.

در اجرای بند 2 ماده 7 تفاهم نامه مذکور، هماهنگی لازم با سازمان تامین اجتماعی برای پیش بینی مشوق های لازم برای کارفرمایان و تامین حق الزحمه اشتغال مجدد مقرری بگیران صورت خواهد گرفت.

بر اساس ماده 3، اجرای مفاد تفاهم نامه برعهده ادارات کل استان و کانون خواهد بود و رعایت آن از سوی طرفین الزامی بوده و در صورت تخلف، موضوع ابتدا در کمیته نظارت استانی و سپس در کمیته عالی نظارت ستاد مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

همچنین بر اساس ماده 7،  تعرفه حق الزحمه ارائه خدمات توسط دفتر بابت تشکیل پرونده، حضور و غیاب و مشاوره شغلی طبق تعرفه تعیین شده در سال 95 برابر 20 هزار تومان می باشد که بر عهده مقرری بگیر است.

بر اساس ماده  10 نیز دو کمیته نظارت استانی و  کمیته عالی نظارت برای نظارت بر حسن اجرای این تفاهم نامه تعیین گردید و مقرر شد مدیران استانی ضمن هماهنگی لازم با کمیته عالی نظارت با همکاری انجمن صنفی کاریابی های استان نسبت به تعیین کاریابی های منتخب، آموزش نمایندگان کاریابی برای اجرای مطلوب تفاهم نامه و نیز نحوه بهره برداری از نرم افزار جامع تحت وب بیمه بیکاری اقدام نمایند.

تفاهم 1 

تفاهم 2 

تفاهم 3 

تفاهم 4 

تفاهم 5

تفاهم 6   
 

۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۵:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید