اخبار

مدیر کل تعاون و رفاه اجتماعی کرمان خبر داد: درخواست 10 هزار کرمانی از رییس جمهور برای اشتغال

مدیر کل تعاون و رفاه اجتماعی کرمان خبر داد: درخواست 10 هزار کرمانی از رییس جمهور برای اشتغال
مدیر کل، تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: 13 هزار و 797 نامه از درخواست های مردمی در سفر ریاست جمهوری به اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی کرمان ارسال شده که 10 هزار و 914 مورد درخواست اشتغال بوده است.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه کویر، "رضا اسماعیلی" روز 16 خردادماه در کارگروه اشتغال استان کرمان اظهار کرد: طی سال های گذشته وظیفه کارگروه اشتغال توزیع وام ها و یارانه های تسهیلات منابع بانکی بوده و به همین جهت جلسات مرتبا تشکیل شده است.
وی افزود: اگر کارگروه اشتغال وظیفه خود را به خوبی انجام دهد، می تواند در اشتغال استان بسیار اثرگذار باشد و اگر در این جلسه در زمینه اشتغال اتباع بیگانه تصمیم گیری شود و نوع کار و تعداد کسانی که قرار است در استان باشند، مشخص شود، می تواند بسیار راه گشا باشد.
اسماعیلی تصریح کرد: شناسایی واحدهای کار استان از دیگر اقداماتی است که باید کارگروه انجام دهد و اینکه بدانیم سالانه چه تعداد افرادی با چه مدرک، مهارت و چه سنی وارد بازار کار می شوند، می توانیم برنامه ریزی بهتر برای سال های قبل داشته باشیم.
وی با اشاره به تدوین برنامه ششم توسعه بیان کرد: در راستای دستیابی به رشد اقتصادی در این برنامه، باید سرمایه گذاری در چهارچوب رشد اشتغالزا باشد و قرار است 2.7 درصد رشد از محل بهره وری و بخشی از آن از طریق بهره وری نیروی کار صورت بگیرد و باید در این راستا برنامه ریزی داشته باشیم.
مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: 13 هزار و 797 نامه از درخواست های مردمی در سفر ریاست جمهوری به اداره ما ارسال شده که 10 هزار و 914 مورد درخواست اشتغال بوده است.
وی اضافه کرد: از کل نامه های ارسالی به ما پنج هزار و 889 مورد مربوط به شهرستان کرمان، بعد از آن بافت و سایر شهرستان هاست.

۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید