اخبار

برگزاری دومین جلسه هیئت مرکزی موضوع ماده 7 آیین نامه اجرایی کاریابی ها در سال جاری

برگزاری دومین جلسه هیئت مرکزی موضوع ماده 7 آیین نامه اجرایی کاریابی ها در سال جاری
دومین جلسه هیئت مرکزی موضوع ماده 7 آیین نامه اجرایی قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی و مشاوره شغلی بدون داشتن پروانه کار با حضور اعضاء آن در تاریخ 18/7/1395 تشکیل و تصمیمات ذیل اتخاذ گردید:

1-    در خصوص درخواست آقای سید مجتبی عرفانی مدیر کاریابی لغو مجوز شده یونس در شهر تهران، اعضای هیئت با شروع مجدد فعالیت کاریابی به مدت یک سال موافقت نموده و ادامه فعالیت کاریابی مذکور پس از یک سال منوط به موافقت و رضایت اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان ذی ربط از فعالیت و عملکرد این دفتر می باشد.

2-    کلیات دستور العمل نحوه صدور مجوز و فعالیت موسسات کاریابی دریایی مطرح و به تصویب اعضا رسید و مقرر شد مفاد آن توسط کارشناسان دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی ها نهایی گردیده و به ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سراسر کشور جهت اجرا ابلاغ شود.

3-    پس از بررسی پرونده زهرا یلغایی توسط اعضاء هیات، با درخواست ایشان مبنی بر تاسیس دفتر نمایندگی  کاریابی غیر دولتی خارجی در شهرستان گرگان  موافقت به عمل آمد.

4-    پس از بررسی پرونده سید محمد حسین  میر هاشمی روته  توسط اعضاء هیات، با درخواست ایشان مبنی بر تاسیس دفتر کاریابی غیر دولتی خارجی در شهرستان کرج  موافقت به عمل آمد، مشروط به اینکه عملکرد کاریابی پس از دو سال فعالیت  بررسی گردد و در صورت عدم ارائه عملکرد موثر، موضوع مجددا در هیات طرح گردد.

 

۲۶ مهر ۱۳۹۵ ۱۷:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید