اخبار

برگزاری نخستین نمایشگاه اشتغال و کاریابی در استان اردبیل

برگزاری نخستین نمایشگاه اشتغال و کاریابی در استان اردبیل
نخستین نمایشگاه اشتغال و کاریابی در استان اردبیل به همت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با همکاری انجمن صنفی موسسات مشاوره شغلی و کاریابی های غیردولتی، پارک علم و فناوری و دانشگاه های این استان از تاریخ 5 الی 9 آذرماه 1396 همزمان با هفته پژوهش در سالن تربیت بدنی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.

این نمایشگاه که با هدف افزایش ارتباط صنعت و دانشگاه، آشنایی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان با فضای صنعت و کسب ‌و کار و تسهیل در امر اشتغال اقشار تحصیل کرده و ماهر کشور با همکاری مراکز دانشگاهی، دولتی و بخش خصوصی برگزار شد بود،  کاریابی های استان با راه اندازی غرفه و با توجه به اطلاعات تخصصی از بازار کار، به ارایه  مشاوره شغلی و هدایت تحصیلی دانشجویان و بازدیدکنندگان پرداختند.

در طول برگزاری  این نمایشگاه، علاوه بر توزیع بروشور های راهنمای اشتغال فراگیر و نحوه دریافت تسهیلات اشتغال و پکیج های آموزشی در غرفه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فرصتی مناسب برای موسسات مشاوره شغلی و کاریابی های غیر دولتی استان اردبیل بود تا بتوانند نسبت به معرفی خدمات خود در جامعه به دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی اقدام نمایند.

در حاشیه این نمایشگاه مجموعه ای از کارگاه های تخصصی با موضوع "از کارورزی تا استخدام" ، "کارگاه کارآفرین شو"، "کارگاه دانشجوی ثروتمند" و "استارت آپ با موضوع عمومی" برگزار شد که بیش از 200 نفر از دانشجویان در آن شرکت کردند.  

در مراسم افتتاح نمایشگاه، مسئولین استانی و مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل حضور داشته و استاندار اردبیل نیز از نمایشگاه بازدید نمود.

۱۸ آذر ۱۳۹۶ ۱۵:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید